Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Neyi Nasıl Yaparım?
 1. Hasta  kayıt ve kabul birimi görevlilerine başvurarak T.C kimlik bilgisi ile muayene olmak istediğiniz birim ve hekimi lütfen görevliye bildiriniz.
 2. SGK (Bağkur-SSK-Emekli Sandığı) mensupları için T.C. kimlik bilgisi takip numarası  ile Yeşilkart mensupları için provizyon alınarak işlem yapılmaktadır.
 3. Görevli tarafından, sizin hangi poliklinikte, ne zaman ve kaçıncı sırada muayene olacağınızı belirten bir belge verilecektir.
 4. Halen çalışmakta iseniz  (çalıştığınız kurumda kurum hekimi varsa kurum hekimi tarafından sevk edilmeniz gerekmektedir) muayene sevk evrağı ile işlem yaptırınız.
 5. Herhangi bir sosyal güvenliğiniz yoksa görevli sizi vezneye yönlendirerek ödemenizi yaptıktan sonra ilgili birimde muayene olabilirsiniz.
 6.  18 yaşından küçükseniz GSS (Genel Sağlık Sigortası) kapsamında işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
 7. Hastanemiz acil polikliniğine geldiyseniz öncelikle muayeneniz ve ilk müdahaleniz yapılacaktır. Resmi işlemleriniz sonradan tamamlanacaktır.
 8. Acil Birimine başvuran Resmi Kurum mensubu hastalarımız için taahütname düzenlenerek resmi evrakları daha sonra kurumumuza teslim edilmek üzere gerekli tüm işlemler yapılacaktır.
 9. İhtiyacı olan hastalarımız hasta yönlendirme hizmetinden faydalanabilirler.

  Aşağıda belirtilmiş olan bireylerin öncelikli olarak muayene olma hakları vardır.

A.     Acil vakalar (Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlar ile ivedilikle tıbbi müdahale yapılması gerektiğine hekim tarafından karar verilen vakalar)

B.      Ağır özürlü raporu bulunan engelliler,

C.     Hamileler,

D.     65 yaş üstü yaşlılar,

E.      Yedi yaşından küçük çocuklar,

F.       Harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malûl ve gaziler.Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin