Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Sık Sorulan Sorular
  1. Hastanenize başvurmadan önce randevu almak gerekiyor mu?
    Randevu  almak gerekiyor, randevu alabilmek için sağlık bakanlığı merkezi randevu sistemini telefonla (182) yada mhrs.gov.tr internet adresinden almak gerekir.

     
  2. Hastanenizde muayene kaydı için hangi evraklar gerekiyor?                                                                                                  Muayene kayıt işlemi için üzerinde  t.c kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport veya evlilik cüzdanı gerekmektedir.Kimliksiz başvuru kesinlikle kabul edilmemektedir.  

 3.  Muayene olduktan sonra, doktorun istediği tetkiklerin sonuçlarını göstermek ya da kontrole gelmek için tekrar                           randevu almaya gerek var mı?

       Bu konudaki uygulamamız polikliniklerimizin yoğunluğuna göre değişmektedir. Bu nedenle, eğer doktorunuz tetkik                                istemiş veya kontrole çağırmış ise muayeneden çıktığınızda sonuçlarınızı göstermek veya kontrole gelmek için                                  randevu almanız gerekip gerekmediğini poliklinik sekreterinden öğreniniz.
  

  4.   Öneri ve şikayetlerimizi hastanenizde kime bildirmeliyiz?
       Her türlü öneri ve şikayetlerinizi Hasta Hakları Birimimize sözlü veya yazılı olarak iletebilirsiniz. Tüm öneri ve                                       şikayetler Hastane Yönetimi tarafından değerlendirilmektedir. Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin